Latvijas trikotāžas zīmols Eletto ir parādījies tirgū 2011.gada rudenī, kopš tā laika zīmols aktīvi attīstās, un klientu skaits, kuri ir novērtējuši kvalitāti un modeļu lakoniskumu, - nemitīgi aug. Kolekciju izveidošanai tiek izmantota tikai augsti kvalitatīva dzija. Starp dziju favorītiem – kašmirs, kašmirs ar zīdu, bērnu alpaka, alpaka ar zīdu, bērnu mohēra ar zīdu, merino vilna ar zīdu un daudzas citas. Ar rokām adītie darinājumi, bez šuvju džemperi, kleitas un svārki no smalkās trikotāžas, modeļu daudzveidīgums ar garumu „maxi”, trikotāžas kostīmi „glam sport” stilā un daudz cita – ir iespējams iegādāties mūsu veikalā, vai arī pasūtīt ņemot vērā visus Jūsu vēlējumus!

 

Aksesuāru līnija Eletto accessories tiek izveidota ņemot vērā aktuālās pasaules tendences. Kolekcijā tiek izmantoti tikai augstās kvalitātes materiāli un furnitūra, tādi kā: Swarovski kristāli, Toho mežģīnes, metāla ķēdes un pārējā furnitūra no Itāļu ražotājiem.

 

Space Style Concept – itāļu modes zīmols, kas ir pazīstams pasaules modes tirgū kopš 2000. gada, ir Simonas Korsellīni spīdošās idejas rezultāts, apņēmīgai un mērķtiecīgai sievietei, kas apzinās savu sievišķību un spēj to uzsvērt ar apģērba palīdzību. Zīmola sortimentā ir piedāvātas augstākās kvalitātes aksesuāri, jostas un somas no ādas materiāliem.

Šī zīmola limitētā līnija - Space Couture - ko iedvesmo vismodernākās mūsu laika modes tendences. Līnija iegūst savu vērtību pateicoties nelielām, unikālām detaļām, padarot to par ekskluzīvu un īpašu.

www.spacestyleconcept.com